Wedstrijdkalender

Datum Plaats Soort Bond
zondag 11 maart 2018 Tiel Districtswedstrijd 1 NFF
zaterdag 24 maart 2018 Tiel Betuws Kampioenschap NFF
zondag 1 april 2018 Nuland BMX Zuid Competitie 1 KNWU
zaterdag 7 april 2018 Nuland Brabants Kampioenschap NFF
zondag 8 april 2018 Heiloo Topcompetitie 1 KNWU
zaterdag 14 april 2018 Heusden-Zolder UEC BMX European Cup 3 KNWU
zondag 15 april 2018 Heusden-Zolder UEC BMX European Cup 4 KNWU
zondag 15 april 2018 Berlicum Districtswedstrijd 2 NFF
zaterdag 21 april 2018 Ahnatal 3 Nations BMX Cup 1 KNWU
zaterdag 21 april 2018 Geldermalsen Gelders Kampioenschap NFF
zondag 22 april 2018 Ahnatal 3 Nations BMX Cup 2 KNWU
zaterdag 28 april 2018 Kampen UEC BMX European Cup 5 KNWU
zondag 29 april 2018 Kampen UEC BMX European Cup 6 KNWU
zondag 29 april 2018 Geldermalsen Districtswedstrijd 3 NFF
zondag 6 mei 2018 Ammerzoden Districtswedstrijd 4 NFF
donderdag 10 mei 2018 Oss Districtswedstrijd 5 NFF
zaterdag 12 mei 2018 Nijkerk Veluws Kampioenschap NFF
zaterdag 19 mei 2018 Blegny UEC BMX European Cup 7 KNWU
zaterdag 19 mei 2018 Haaksbergen Plaatsingswedstrijd NFF
zondag 20 mei 2018 Blegny UEC BMX European Cup 8 KNWU
maandag 21 mei 2018 Haaksbergen Nederlands Kampioenschap NFF
zondag 27 mei 2018 Made BMX Zuid Competitie 2 KNWU
zondag 27 mei 2018 Nuland Districtswedstrijd 6 NFF
zaterdag 2 juni 2018 Assen NK Clubs NFF
zondag 3 juni 2018 Berlicum BMX Zuid Competitie 3 KNWU
5 t/m 9 juni 2018 Baku UCI Wereld Kampioenschap  KNWU
zondag 10 juni 2018 Ammerzoden BMX Zuid Competitie 4 KNWU
zondag 17 juni 2018 Luyksgestel Topcompetitie 2 KNWU
zondag 24 juni 2018 Schijndel Topcompetitie 3 KNWU
zondag 1 juli 2018 Oss BMX Zuid Competitie 5 KNWU
zaterdag 7 juli 2018 Uithoorn Nationaal Kampioenschap Timetrial KNWU
13 t/m 15 juli 2018 Sarrians UEC BMX European Cup Finals Challenge KNWU
woensdag 18 juli 2018 Uithoorn Nationaal Kampioenschap  KNWU
10 t/m 11 augustus 2018 Glasgow UEC Europees Kampioenschap Elite KNWU
zaterdag 25 augustus 2018 Massenhoven 3 Nations BMX Cup 3 KNWU
zondag 26 augustus 2018 Massenhoven 3 Nations BMX Cup 4 KNWU
zondag 26 augustus 2018 Ammerzoden Districtswedstrijd 1 NFF
zondag 2 september 2018 Haaksbergen Topcompetitie 4 KNWU
zondag 2 september 2018 Tiel Districtswedstrijd 2 NFF
zaterdag 8 september 2018 Assen 3 Nations BMX Cup 5 KNWU
zondag 9 september 2018 Assen 3 Nations BMX Cup 6 KNWU
zaterdag 15 september 2018 Appingedam Gronings Kampioenschap NFF
zondag 16 september 2018 Venlo BMX Zuid Competitie 6 KNWU
zondag 16 september 2018 Nuland Districtswedstrijd 3 NFF
zaterdag 22 september 2018 Kampen Overijssels Kampioenschap NFF
zondag 23 september 2018 Wychen BMX Zuid Competitie 7 KNWU
zondag 30 september 2018 Valkenswaard BMX Zuid Competitie 8 KNWU
zondag 30 september 2018 Geldermalsen Districtswedstrijd 4 NFF
zaterdag 6 oktober 2018 Raalte Twents Kampioenschap NFF
zondag 7 oktober 2018 Geldermalsen BMX Zuid Competitie 9 KNWU
zaterdag 13 oktober 2018 Volkel Topcompetitie 5 Pilot KNWU
zondag 14 oktober 2018 Volkel Topcompetitie 6 KNWU
zondag 14 oktober 2018 Oss Districtswedstrijd 5 NFF
zaterdag 20 oktober 2018 Klazienaveen Drents Kampioenschap NFF
zondag 21 oktober 2018 Veldhoven BMX Zuid Competitie 10 KNWU
zondag 28 oktober 2018 Tiel BMX Zuid Competitie 11 KNWU
zondag 4 november 2018 Berlicum Districtswedstrijd 6 NFF